Moody Industrial

Als Elvira van de Bloemenkeuken je vraagt om mee te werken aan een shoot omdat ze een toffe foto tegen kwam op insta…
En je dan hoort dat het niet alleen een shoot is maar tevens de lunch van Engaged Collective…
En dat Lieneke Smit het gaat vastleggen…

Dan is het antwoord heel gemakkelijk: JAA!! Dat wil ik!

Wow! was wat ik uitbracht toen ik het resultaat zag. Compleet IN LOVE.

Foto’s: Lieneke Smit www.lienekesmit.nl
Bloemen: De Bloemenkeuken www.debloemenkeuken.nl
Video: Starling Films www.starlingfilms.nl
Locatie: Fabriek Zuidermeer www.fabriekzuidermeer.nl
Jurk: Hanneke Peters Couture www.hannekepeterscouture.nl
Muah: Esther van ’t Zelfde Beauty¬†www.esthervantzelfde.nl
Pak: House of Dapper www.houseofdapper.nl
Taart: Sprinkles Bakery www.sprinklesbakery.nl
Stationary: The Weddingpress www.theweddingpress.nl
Ringen: Maureen Centen Jewelry www.maureencenten.com
Catering: ATO Culinair www.atoculinair.nl
Opdrachtgever: Engaged www.engaged.nl

 

 

Date

maart 7, 2019

Category

Styled shoots